Kultūras programma

Galda tenisa turnīrs

Galda tenisa turnīrs ir kļuvis par RTU Open tradīciju.  Šogad tas notiks paralēli trešdienas ātrspēles turnīram - trešdien, 8. augustā  plkst. 10:00 Meža ielā 1a.  Ja gribas mazliet atpūsties no šaha, taču izbaudīt draudzīgu sacensību, nāc un piedalies!

Lai piedalītos, nepieciešams reģistrēties un samaksāt simbolisku dalības maksu, 50 centus, pie informācijas galda turnīra zālē līdz otrdienas, 7. augusta plkst. 22:00.

Šokolādes muzejs un šokolādes darbnīca

Šokolādes fabrika "Laima", reiz populārākā fabrika Padomju Savienībā, joprojām ir lielākais un tradīcijām bagātākais saldumu ražotājs Latvijā - dažas receptes nav mainījušās kopš 20. gadsimta sākuma! Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet rūpnīcas Šokolādes muzeju gida pavadībā.

Jums būs iespēja iejusties šokolādes meistara ādā un izveidot jauku suvenīru šokolādes darbnīcā.

Izbaudiet saldu rītu piektdien, 10. augustā, no plkst. 9:10 - 13:00!

Lai piedalītos, nepieciešams reģistrēties un samaksāt dalības maksu pie informācijas galda turnīra zālē līdz ceturtdienas, 9. augusta, 16:30. Autobusa atiešanas vieta ir turnīra zāle. Dalības maksa: 18 EUR.

Piezīme: ja reģistrēto dalībnieku skaits nesasniegs 10, brauciens var tikt atcelts.

Vakara pieņemšana

Vakara pieņemšana tradicionāli notiks zviedru galda veidā uz terases ar skatu uz Vecrīgu, vienā no skaistākajām vietām vakara baudīšanai. Lieliska iespēja nepiespiestā atmosfērā komunicēt ar pārējiem dalībniekiem un organizatoriem tiek piedāvāta piektdien, 10. augustā, plkst. 20:30.

Lai piedalītos, nepieciešams reģistrēties un, ja nepieciešams, samaksāt dalības maksu pie informācijas galda turnīra zālē līdz trešdienas, 8. augusta, 22:00. Dalība lielmeistariem ir bezmaksas, dalības maksa pārējiem: 15 EUR. Piezīme: arī lielmeistariem nepieciešams reģistrēties.

Latviešu